Byliśmy na zgrupowaniu ARI!

W dniach 24-26 Lipca, czworo podopiecznych wraz z Sensei Łukaszem mieli okazję uczestniczyć w pierwszym zgrupowaniu szkoleniowym ARI Klub Karate Kyokushin zorganizowanym przez Sensei Marcela i Adę Niemczyk.

Wydarzenie organizowane w niesamowitej scenerii tatr wysokich ( Gliczarów Górny) zgromadziło 53 uczestników i aż 11 instruktorów ( w tym 9 czarnych pasów). Nasze dziewczyny (Klara, Nina, Justyna i Marysia) miały okazję ćwiczyć pod okiem Sensei Mateusza Golomb z klubu: OKKK – Vice Mistrza Europy Seniorów Kata WKO, Vice Mistrza Polski Kumite Seniorów PZK. którego bardzo dobrze znamy ze zgrupowań w naszym Klubie, poza głównym tematem treningów ukierunkowanych na Kata w trakcie zgrupowania wzięliśmy udział w wyprawie na Morskie Oko (łącznie 16km marszu), treningu nocnym, 2 treningach pod kątem Kumite i 2 treningach ogólnorozwojowych. Na koniec spędziliśmy 3 godziny w termach Bania.

Cieszymy się że mieliśmy okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu tym bardziej ze nie tak dawno organizowaliśmy własne pierwsze zgrupowanie szkoleniowe i wiemy jak ważnym dla każdego Klubu jest to właśnie wydarzenie. Na długo w naszej pamięci pozostanie miłą atmosfera, góralskie pyszne jedzenie czy też niezapomniane wspaniałe widoki wokół ośrodka.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia OSU!

Zapraszamy do naszej króciutkiej Galerii ze Zgrupowania oraz do obejrzenia zdjęć na profilu ARI