Klub Karate Kyokushin Nintai

Trzy medale w kata
Złoto - Franciszek Zawadzki
Brąz - Kacper Szulc
Brąz - Klara KulczykTrzy medale w kata Złoto - Franciszek Zawadzki Brąz - Kacper Szulc Brąz - Klara Kulczyk
... Zobacz więcejZobacz mniej

Post dodany: 23.03.19 - 17:17

Jeszcze raz wielkie OSU za wspólny treningJeszcze raz wielkie OSU za wspólny trening ... Zobacz więcejZobacz mniej

Post dodany: 23.03.19 - 13:21

Trzy medale na otwartych mistrzostwach Wielkopolski! Złoty medal zdobył po świetnym występie Franciszek Zawadzki, w tej samej kategorii brąz po dogrywce zdobył Kacper Szulc, również brąz zdobyła Klara Kulczyk. Bardzo blisko zdobycia medalu w trudnej kategorii była Nina Rożniata a nasze dziewczyny Marysia Rygiel i Maja Przybyłek zdobyły dobre 5 miejsca w swoich kategoriach. Ogromne gratulacje dla wszystkich! OSU!Image attachmentImage attachment

Trzy medale na otwartych mistrzostwach Wielkopolski! Złoty medal zdobył po świetnym występie Franciszek Zawadzki, w tej samej kategorii brąz po dogrywce zdobył Kacper Szulc, również brąz zdobyła Klara Kulczyk. Bardzo blisko zdobycia medalu w trudnej kategorii była Nina Rożniata a nasze dziewczyny Marysia Rygiel i Maja Przybyłek zdobyły dobre 5 miejsca w swoich kategoriach. Ogromne gratulacje dla wszystkich! OSU! ... Zobacz więcejZobacz mniej