Zapisy na zajęcia – info

Startuje nowy sezon, dołącz do rodziny Karate:

Jeśli chcesz zacząć ćwiczyć (chcesz aby twoje dziecko ćwiczyło Karate) przeczytaj i przyjdź na zajęci

KIEDY:

Pierwszy trening dla nowych ćwiczących odbędzie się w poniedziałek 04.09.2023 o 18:00
ale nie przejmuj się jeśli nie zdążysz lub nie będziesz mógł dotrzeć w tym dniu na salę, zapisy trwają do końca Października i wznawiane są w Styczniu i Lutym i nie ma żadnego problemu z tym aby dołączyć w dowolnym wybranym przez siebie momencie.

GDZIE:

Wszystkie treningi odbywają się na małej sali gimnastycznej w Hali sportowej przy szkole podstawowej nr 2 w Głownie (ul. gen. Andersa). Wejście to samo co do hali od strony parkingu za szkołą, następnie po schodach na 1 piętro (sala i szatnie są po lewej stronie)

O KTÓREJ GODZINIE (na którą grupę) w jakim dniu:

Wybierz jedną z trzech dostępnych grup treningowych, na salę trzeba przyjść przynajmniej 5 minut przed rozpoczęciem treningu:


1) Grupa początkująca dziecięca przedział wiekowy osób ćwiczących 6/7-10 lat treningi dla tej grupy odbywają się w PONIEDZIAŁKI I ŚRODY od 18:00 do 18:45

2) Grupa rodzinna/ogólna w której przedział wiekowy nie ma znaczenia (najmłodsi trenują pod okiem rodzica) treningi dla tej grupy odbywają się w PONIEDZIAŁKI I ŚRODY od 18:00 do 19:30

3) Kadra (wyłącznie zawodnicy i zawodniczki którzy biorą udział w turniejach) treningi dla tej grupy odbywają się w PONIEDZIAŁKI I ŚRODY od 19:30 do 20:00

CO ZABRAĆ / jak się przygotować:

Jeśli chcesz już ćwiczyć – luźny strój sportowy jak na W-F (nie ma obowiązku uczestniczenia w pierwszych zajęciach można przyjść i popatrzeć)
Ćwiczymy na boso, można zabrać ze sobą coś do picia (w trakcie zajęć są przerwy na uzupełnienie płynów)
Szatnia jest jedna i bywa w niej ciasno ale spokojnie można zostawić buty i się przebrać.
UWAGA! Dla celów bezpieczeństwa do ćwiczeń należy ściągnąć wszystkie zbędne ozdoby typu pierścionku, kolczyki, naszyjniki, wisiorki. Osoby z dłuższymi włosami powinny wiązać je gumką.

DOKUMENTY i formalności:

Na pierwszych zajęciach otrzymasz komplet dokumentów. Dwa „pakiety” jeden w celach informacyjnych pozostaje dla ćwiczącego/rodzica, a drugi na potrzeby zapisania na zajęcia.

Dokumenty informacyjne (zostają dla uczestnika/rodzica)Dokumenty zwrotne ważne
Powitanie w klubie, często zadawane pytania i odpowiedziDeklaracja członkowska
Cennik i regulamin wpłacania składekRodo
Informacja o treningach i regulamin klubu
Etykieta zachowania na sali

Masz jeszcze jakieś pytania?
Wszystko ustalisz z Sensei Łukaszem 662 309 991