5 Zgrupowanie Nintai – relacja

5 Zgrupowanie Szkoleniowe Nintai to już Historia ale za to jaka miła!
W dniach 15-17 Marca w ośrodku Jodełka w Rogowie odbywało się piąte Zgrupowanie którego uczestnikami byli nasi podopieczni oraz rodzice łącznie 48 osób! Nasze zmagania z własnym ciałem i duchem zaczęliśmy w piątek od niezapomnianego treningu dla grupy czerwonej ( dorośli i rodzice) który przeprowadziła ???Żaneta??? poczuliśmy prawdziwy ogień w naszych mięśniach i dowiedzieliśmy się o istnieniu nowych wcześniej nieznanych mięśni 😉 zdecydowanie polecamy i dziękujemy 🙂 
Kolejne zajęcia to już treningi dla młodszych podopiecznych, najpierw dzieci z Sensei Łukaszem a następnie młodzież z Sensei Mateuszem – naszym gościem specjalnym zgrupowania. W tym czasie dorośli korzystali z Sauny lub odpoczywali próbując dojść do siebie po pierwszym treningu 😀 
Ciszę nocną z piątku na sobotę zakłócił alarm przeciwpożarowy i przyjazd jednostek straży pożarnej, na szczęście okazało się że alarm spowodowany był awarią systemu wywołaną bardzo silnym wiatrem. 
Sobota upłynęła nam na zmianę pod dyktando treningów, zabawy, relaksu, zajęć dodatkowych i spędzania wspólnego czasu razem. Miło obserwuje się młodzież i dzieci które wspólnie bawią się ćwiczą rywalizują nawiązują nowe znajomości nabierają szacunku i uczą się podstaw samodzielności. Widać zaangażowanie i „czuć” energię gdy wchodzi się na salę, warto zaznaczyć że niektóre treningi nie kończyły się wg planu tylko trwały i trwały, a wynikało to z potrzeby i chęci naszych podopiecznych ? oby tak dalej!
Niedziela to już tradycyjny wspólny trening i kolejny turniej Sumo w którym miejsca na podium zajęli: 
Grupa Zielona: 
?Wiktoria Mikołajczak
?Zofia Naparty
?Sebastian Szewczyk
Grupa Żółta
?Fabian Vogel
?Julia Białek
?Maksymilian Szulc
Grupa Czerwona 
?Mikołaj Rożniata – na własną prośbę przeszedł z grupy żółtej do czerwonej i wygrał brawo !
?Tomasz Białek

Bardzo Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom za super atmosferę jaką tworzymy, za zaangażowanie w zajęcia i energię jaką przekazujecie sobie i mi. 
Dziękuję Sensei Mateuszowi za przyprowadzenie bardzo ciekawych zajęć. Dziękuję za pomoc w organizacji i wszelką drobną pomoc dla uczestników. 
Zapraszam do fotorelacji w galerii:
Do zobaczenia na treningach OSU!

jhdr