Dwa turnieje w jednym dniu!

Trzy srebrne i jeden brązowy medal z takim dorobkiem powoli wracamy do domów. W Ujeździe zdobyliśmy kolejno ?Nina Rożniata po świetnych dwóch wygranych walkach w finale musiała uznać wyższość znacznie lepszej przeciwniczki. ?Jakub Sędziak po dogrywce w finale nieznacznie uległ swojemu rywalowi ?Sebastian Jankowski spotkał się z przeciwnikiem który ćwiczy już od przeszło 14 lat i niestety nie sprostał temu wyzwaniu ale ogromne gratulacje dla wszystkich startujących. Bardzo dobrze zaprezentował się Fabian który wygrał swoją pierwszą walkę ale w kolejnej (o wejście do strefy medalowej) nieznacznie uległ dobremu przeciwnikowi. Również Julii zabrakło niewiele do wejścia do strefy medalowej.
Natomiast w Radzyminie Klara i Olek po świetnych występach w pierwszej turze kata dostali się do finału a nie było łatwo bo w kategorii Klary było 27 zawodniczek a u Olka 20, w finale nieco tendencyjne oceny względem posiadanych stopni a nie poprawności wykonania pozwoliły naszym zawodnikom na zajęcie 7 miejsca.
Inna historią która będziemy jeszcze wyjaśniać są walki, Klara nieznacznie przegrała swoją pierwszą walkę i zakończyła swój udział w turnieju natomiast Olek wygrał swoją pierwszą i druga walkę (obie bardzo ciężkie) i wszedł do strefy medalowej gdzie w półfinale spotkał się z zawodnikiem z Warszawy który wyglądał na co najmniej 5kg cięższego, przeciwnik wygrał i zdobył złoty medal w tej kategorii a nasz Olek musiał zadowolić się ?medalem. Natomiast podczas dekoracji ten sam przeciwnik który wygrał kategorie Olka czyli – 50kg wyszedł do dekoracji w kategorii – 55kg ale już pod innym nazwiskiem! Jeśli to się potwierdzi jest to zachowanie niedopuszczalne i będziemy składać oficjalny protest. Dziękuję wszystkim wspierającym ten wyjazd. OSU!

Zapraszamy do galerii: Turniej w Ujeździe

Mistrzostwa Polski wschodniej w Radzyminie

dav