Nintai Warriors Cup II relacja

Nintai Warriors Cup – Międzyklubowy Turniej Kata już za nami!

Do rywalizacji w 6 kategoriach wiekowych przystąpiło niemal 50 karateka.Poza uczestnikami 6 Zgrupowania Szkoleniowego NIntai w turnieju wzięły również udział reprezentacje Klubów z Turku, Góry Kalwarii i Malanowa, a całość skupiła 6 klubów i 3 organizacje WKO, KWF i WKB za co bardzo serdecznie dziękujemy. Zaczęliśmy wszyscy wspólnym treningiem integracyjnym który był okazją do wspólnych ćwiczeń oraz dobrą rozgrzewką przez Kata. Dzięki dobrej organizacji, oraz skupieniu uczestników udało się zrealizować zawody w niecałe dwie godziny, a w sprawnym przeprowadzeniu turnieju bardzo pomogła reprezentacja Wielickiego Klubu Karate Kyokushinkai z Sensei Krzysztofem R. Kopciowskim na czele oraz Sensei Dariusz Jasiakiewicz z Turku.
Medale i dyplomy wręczali Sensei Dariusz Jasiakiewicz 4Dan, Sensei Krzysztof R. Kopciowski 2Dan, Sensei Paweł Papoń 2Dan oraz organizator turnieju Sensei Łukasz Buhl 1Dan. Za ciekawe ujęcia które dołączymy do relacji w dniu jutrzejszym dziękujęmy Sensei Iwonie Lewandowskiej.

Nasi podopieczni wywalczyli 10 medali 
?Maja Przybyłek
?Franciszek Zawadzki 
?Aleksander Będor

?Lena Wasiak
?Nina Rożniata
?Justyna Rygiel

?Kacper Szulc
?Zofia Naparty 
?Maria Rygiel
?Łukasz Szulc

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, bardzo serdecznie dziękujemy za zaufanie i udział w skromnym jeszcze kameralnym turnieju na niewielką skalę. Mamy nadzieję że kolejna edycja będzie organizowana już jako ogólnopolskie wydarzenie rozgrywane na hali sportowej w Głownie.

Zapraszamy do fotorelacji z turnieju https://www.facebook.com/pg/klubkaratenintai/photos/?tab=album&album_id=2414099482205875

lub w galerii na stronie
https://karate-nintai.pl/galeria/nggallery/zawody-1/Nintai-Warriors-Cup-II

Do zobaczenia OSU!