Pierwszy występ na Mistrzostwach Polski za nami

Mistrzostwa Polski kończymy z uśmiechem na twarzy. Olek zajął 13 miejsce w kata (na 29 startujących) swój układ wykonał świetnie ale startował jako ostatni w swojej kategorii i posiadał najniższy stopień z pośród wszystkich startujących w całym turnieju co nie pozostało bez znaczenia na oceny (od 4.8 do 6.1). W konkurencji Kumite już w pierwszej walce trafiliśmy na twardego przeciwnika z którym mimo wyrównanego pojedynku Olek przegrał (decyzją sędziów). Występ uważam za udany. Sam start był ogromnym niezwykle stresującym wyzwaniem, a zdobyte doświadczenie będzie procentować na przyszłość.
Bardzo dziękuję darczyńców dzięki którym mogliśmy sobie pozwolić na ten wyjazd. Dziękuję kibicom, klubowiczom za niezwykły doping, wszystkim którzy byli z nami i wspierali nas ze swoich domów wielkie OSU!

Po powrocie niespodziankę zrobili nam Klubowicze, podopieczni i rodzice na powrót ze Szczecina. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy wszystkim którzy pół soboty spędzili przed ekranami zaciskając kciuki i kibicując Olkowi. Jesteście kochani #Nintai