Trening ze sprzętem – zwiększenie możliwości organizacji różnorodnych zajęć. Projekt współfinansowany przez Miasto Głowno (Wspieranie i Upowszechnianie Kultury Fizycznej i Sportu)

W dniu 18 Listopada zorganizowaliśmy trening ze sprzętem zakupionym z funduszy naszego Klubu w ramach współpracy z Miastem Głowno (Wspieranie i Upowszechnianie Kultury Fizycznej i Sportu) w której to Miasto wspiera nasz Klub w kosztach związanych z wynajmem Sali.

W ramach zorganizowanych zajęć nasi podopiecznie mieli możliwość skorzystania z zupełnie nowych tarcz typu żółw, oraz z profesjonalnych gum treningowych. Całość uzupełniły worki treningowe zakupione w ramach zeszłorocznej dotacji.

Zakupione w tym roku gumy treningowe oraz tarcze tupu żółw umożliwiają nam organizację różnorodnych zajęć zwiększając nasze możliwości treningowe. Wspomniany sprzęt to pierwsza część tego co planujemy zakupić w tym roku, kolejny trening wypełniający założenia dotacji przeprowadzimy z nowymi Hogo (ochraniacze tułowia) oraz kaskami.

Zapraszamy do fotorelacji