3 Medale na Polish Fighters Cup!

Nasi podopieczni, Klara Kulczyk i Sebastian Szewczyk wywalczyli 3 medale na turnieju Polish Fighters Cup który odbył się 28 Listopada w Kole. Organizatorem był nasz serdeczny znajomy Sensei Daniel Pakuła, w turnieju wzięło udział niemal 150 karateka z kilkunastu ośrodków z całej Polski.

W konkurencji Kata dobry występ zaliczyła Klara zajmując 3 miejsce, do srebra zabrakło jednego punktu, brawo. Fantastycznie zaprezentował się Sebastian który zdobył srebro w kategorii w której miał prawie 20 rywali, można powiedzieć że w zasadzie zdobył złoto bo średnią ocen miał identyczne jak swój rywal (zadecydowały oceny skrajne) wielkie brawa.

Konkurencje Kumite Klara zakończyła na pierwszej walce, a Sebastian po raz kolejny zaprezentował się ponadprzeciętnie. Jak zawsze w swojej kategorii był najmniejszy ( wszyscy rywale byli wyżsi zazwyczaj o głowę). Mimo to Sebastian wygrał swoją pierwszą walkę nie dając swojemu rywalowi dojść do „głosu”. W walce o finał już w pierwszej sekundzie po kopnięciu przeciwnika potknął się i przysiadł na kolano co zostało zinterpretowane jako punkt dla przeciwnika i mimo że dalsza część walki toczyła się pod dyktando Sebastiana nie zdołał on przekonać sędziów do swojej przewagi i pozostał z brązem. Warto zaznaczyć ze przeciwnik Sebastiana po walce z nim nie wyszedł już do walki finałowej. Ogromne gratulacje.

Zapraszamy do obejrzenia filmów z występów naszych podopiecznych oraz do galerii zdjęć.