Rodzinne zakończenie sezonu 12.06.2022

Zapraszamy serdecznie wszystkich naszych podopiecznych wraz z rodzicami na coroczne zakończenie sezonu treningowego. Tradycyjne spotkanie przy ognisku, a także krótki wspólny trening (żeby kiełbaski lepiej „wchodziły”) w tym roku odbędzie się na Orliku w Borkach/Dmosinie Drugim obok Głowna. Poniżej wszelkie niezbędne informacje co gdzie kiedy itp.

Rodzinne zakończenie sezonu (zapraszamy całe rodziny, podopiecznych z rodzicami i rodzeństwem) + krótki wspólny trening (tak żeby kiełbaski lepiej smakowały)

Co zabrać:
– Z naszej strony będzie kiełbaska i chleb, jeśli masz ochotę na coś więcej najlepiej weź tyle ile zjesz (corocznie zostaje sporo jedzenia i przekąsek, bardzo prosimy nie brać dużych porcji/ilości – jeśli zjesz miskę żelków to możesz tyle zabrać ale jeśli nie weź mniej 🙂 ).
– Będą plastikowe talerzyki, sztućce i kubeczki.
– W tym roku zakończenie będzie przy Orliku więc miejsca i sprzętu do zabaw nie zabraknie (nie trzeba zabierać ze sobą gier czy piłek).
– Orlik zapewnia ławki i stoły (4 komplety) więc warto zabrać do samochodu jakieś krzesełko turystyczne/plażowe albo kocyk gdyby okazało się że miejsca jest za mało.
– Uwaga wszyscy ćwiczący proszeni są o zabranie Karate-Gi (jeśli posiadają), a rodzice proszeni są o ubiór sportowy. W ramach integracji przeprowadzimy krótki 30min wspólny trening, w zasadzie rozgrzewkę. Tak aby kiełbaski lepiej smakowały 🙂

Termin: 12 Czerwca 2022 (Niedziela) start o godzinie 16:00

Miejsce: Orlik w Borkach, (przy boisku „Błękitni Dmosin) poniżej mapka