Zakończenie Sezonu – relacja

12 Czerwca w miejscowości Borki zorganizowaliśmy 6 już zakończenie sezonu treningowego 2021-2022. Coroczne spotkanie przy ognisku zgromadziło tym razem niemal 90 osób. Stoły wypełnione przekąskami – były kiełbaski, sałatki, soki, słodkości i wiele wiele innych przygotowanych przez rodziców i nasz Klub. Spotkanie pod altaną przy orliku w Borkach było strzałem w dziesiątkę (w poprzednich latach organizowaliśmy zakończenie na prywatnej działce za Strykowem) pełno atrakcji wokół, plenerowa siłownia, plac zabaw, boiska do gry – dla każdego coś dobrego.

Rodzice byli świetnie zorganizowani i gdy zabrakło miejsca pod altaną zaczęliśmy się rozkładać w firmie piknikowej na kocach pod lasem (ŚWIETNIE! – wielkie brawa).

Zanim przystąpiliśmy do uczty Sensei Łukasz przeprowadził króciutki rodzinny trening w którym mieliśmy okazję do wspólnych ćwiczeń, wspólnej rodzinnej integracji i lekkiego zmęczenia tak aby kiełbaski lepiej smakowały.

Biesiadowaliśmy przez kilka godzin wymieniając się wspomnieniami z treningów, wydarzeń i momentów z całego sezonu. Nie zabrakło tradycyjnego upominku dla Sensei, w tym roku poza świetną tablicą pamiątkową z piękną dedykacją upominkiem były trzy banery które mamy zamiar rozwiesić w Głownie w ramach promocji i zwiększenia rozpoznawalności naszych zajęć.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim którzy przybyli na zakończenie, przynieśli jakieś przekąski i bawili się razem z nami.
Zachęcamy do obejrzenia Galerii