Bushi-DO Cup na 3 Medale!

Trzy medale na turnieju Bushi-do Cup!!! Zawody rozgrywane na 4 matach rozpoczęliśmy od rywalizacji kata. Tym razem konkurencja ta rozgrywana systemem pucharowym przyniosła nam dwa srebrne medale
?Julia Białek
?Aleksander Będor
Oboje zaprezentowali w kolejnych rundach bardzo dobre układy i dopiero w finale ulegli swoim przeciwnikom. Równie świetnie zaprezentowała się Julia Gajewicz zajmując 4 miejsce w swojej kategorii. Pozostali nie mieli tyle szczęścia w losowaniu swoich drabinek turniej owych do kata i odpadli we wcześniejszych turach. Niemniej jednak ze wszystkich występów w tej konkurencji jesteśmy bardzo zadowoleni, widać efekt pracy jaką wykonują nasi podopieczni podczas zajęć dodatkowych oraz w domu. Zupełnie inaczej wyglądała rywalizacja w konkurencji Kumite. Pomimo iż losowanie nie było dla nas łaskawie i wszyscy nasi podopieczni trafili na finalistów w swoich kategoriach rywalizacja wyglądała z naszej strony bardzo słabo. Odrobinę szczęścia miał Jakub Sędziak zdobywając brązowy medal, pomimo przegranej z Jakubem Mytychem. Lekceważące podejście i podstawowe błędy w obronie nie będą przybliżać nas do wygranej, tym bardziej na takim turnieju jak Bushi-do Cup. Spróbujemy z naszymi zawodnikami jeszcze lepiej pracować na treningach, tak aby kolejne zawody przyniosły poprawę w tej kwestii.

Bardzo serdecznie gratulujemy sensei Pawłowi który że swoimi podopiecznymi z Akademii Sztuk walki Tarnów Opolski Zdzieszowice wywalczył 6 medali.

Dziękujemy za wsparcie wyjazdu Panu Michałowi, oraz opiekę nad dziećmi i sprawne koordynowanie wyjść na matę Senpai Justynie.

Zapraszamy do Galerii

cof