Zakończenie sezonu relacja

Rodzinne zakończenie sezonu 2018-2019!
Tradycyjne coroczne zakończenie sezonu obyło się w Sobotę 08.06 i choć uczestniczyła w nim tylko część z naszych podopiecznych wraz ze swoimi rodzinami to i tak działka na której odbywało się wydarzenie, pękała w szwach. 
Niezliczona ilość smakołyków przygotowana przez wspaniałych Rodziców naszych podopiecznych, góra kiełbas, oraz specjalne atrakcje i animacje dla dzieci ufundowane przez Klub wypełniły sobotni popołudnie i wieczór Były okazje do wspomnień z mijającego sezonu, była ankieta dotycząca treningów i wydarzeń w naszym klubie, ale przede wszystkim była niezwykła atmosfera jaką wspólnie tworzymy!
Sensei Łukasz otrzymał od podopiecznych zegarek z GPSem (tak żeby już go nie zgubić;) ) oraz koszulkę z jednym z autorskich myśli treningowych 😉 
Również nasza kierowniczka Senpai Justyna otrzymała przepiękne podziękowanie (bukiet i nunczako) za wspieranie naszych podpieczonych. 
Senpai Justyna jako pierwsza osoba otrzymała z rąk Prezesa Klubu Sensei Łukasza tytuł Honorowego Przyjaciela Klubu Nintai to wyraz wdzięczności za pracę na rzecz Klubu, za opiekę i wsparcie dla zawodników podczas całego wyczerpującego sezonu.

Zapraszamy do galerii z zakończenia sezonu: 
https://www.facebook.com/pg/klubkaratenintai/photos/?tab=album&album_id=2419565198325970