Promocja w trakcie wakacji

W dniu 11 Sierpnia nad zalewem Mrożyczka w Głownie odbył się kolejny już piknik Rodzinnej Re-Kreacji z cyklu kreatywnych podróży tym razem tematem przewodnim były Hawaje. Nasz Klub trzeci rok z rzędu był partnerem Miasta Głowna w tej imprezie. W naszej strefie piknikowej zapewniamy sporo atrakcji, a przy okazji promujemy również zapisy na zajęcia i zdrowy aktywny tryb życia.
Ostatni tegoroczny piknik Rodzinnej Re-Kreacji z cyklu kreatywnych podróży odbył się 18 sierpnia. Tym razem odwiedzaliśmy Skandynawię,a nasz Klub po raz kolejny zorganizował atrakcje dodatkowe.

W dniu 24 Sierpnia nasz Klub uczestniczył w święcie Miasta Głowna. Rodzinna rekreacja pod hasłem eko-pikniku rozpoczęła się od 14. Sensei Łukasz podczas tego wydarzenia zapewnił całe mnóstwo atrakcji dla odwiedzających namiot udostępniony nam przez Miasto. Było malowanie twarzy, modelowane balony, czy cieszące się ogromnym zainteresowaniem mega bańki. oczywiście nie zabrakło atrakcji związanych z Karate, można było rozbijać deski, ubierać Karate Gi czy uderzać w Łapki lub tarczę. Było to ostatnie z wydarzeń w naszym mieście przed rozpoczęciem zajęć więc nie obyło się bez kampanii promocyjnej (roznoszenie ulotek) w której pomagały niezawodne w tym sezonie Justyna i Marysia za co bardzo serdecznie dziękuję, odwiedzili nas również Fabian i Nina
Fotorelacja z tych wydarzeń dostępna jest w naszej Galerii