! WAŻNE !

KLUBOWY EGZAMIN KARATE NA WYŻSZE STOPNIE UCZNIOWSKIE KYU

TERMIN: 6 Grudnia 2019 Piątek (dokładna godzina egzaminu zostanie podana w najbliższym czasie)
dokładne miejsce egzaminu zostanie ustalone i podane do końca października.
KOSZT: 60zł płatne gotówką u trenera – osoba która chce zapisać się na egzamin musi wpłacić pieniądze u trenera (wtedy zostaje wpisana na listę osób zdających) zapisy/wpłaty chętnych do przystąpienia do egzaminu przyjmuję do 21 Listopada po tym terminie nie będzie możliwości dopisania osób do egzaminu.

Jeśli któraś z osób zapisanych na egzamin będzie wykazywać znaczące braki w znajomości technik otrzyma zwrot pieniędzy i nie zostanie dopuszczona do zdawania ostateczna lista osób dopuszczonych do egzaminu zostanie podana 2 Grudnia. Egzamin będzie przeprowadzony przez zewnętrzną egzaminatorkę i trzeba się liczyć z tym że można go nie zdać. Aby przystąpić do egzaminu niezbędne jest posiadanie stroju Karate Gi (kimono), strój można zamówić u trenera lub zakupić samemu.

Jak wygląda egzamin? Egzamin można porównać do zwykłego treningu na którym przerabiamy poszczególne techniki, z jedną różnicą – na egzaminie wymagamy znajomości technik (każdy uczestnik powinien poprawnie wykonać poszczególne techniki na odpowiedni stopień Karate) natomiast na treningu uczymy tych technik. Na pierwszy egzamin ilość wymaganych technik jest niewielka – większy nacisk kładzie się na umiejętność skupienia i słuchania poleceń egzaminatora.

TRENINGI WE WTORKI I CZWARTKI

Na stałe do grafiku wróciły treningi we wtorki i czwartki odbywają się w tych samych godzinach czyli 18:30 do 19:30 jedyne co się zmieniło to miejsce – obecnie treningi te odbywają się na sali przy żłobku miejskim – wejście od ulicy Kościuszki 11

Można składać zamówienia na klubowe bluzy i koszulki

Do złożenia zamówienia w firmie która produkuje nam bluzy i koszulki potrzebne jest minimum 10szt dlatego już od początku sezonu przyjmujemy zapisy na Klubowe bluzy i koszulki. Bluzy są w kolorze pomarańczowym z motywami klubowymi natomiast koszulki treningowe są ciemno szaro białe. Często można spotkać ćwiczących którzy przychodzą na zajęcia czy to w bluzach czy na trening w koszulce, można poprosić o przymierzenie i sprawdzić na własnej skórze że produkty są dobrej jakości. Bluzy są ciepłe, a dzieci i młodzież lubią w nich chodzić (nie tylko na trening czy zawody) Zakup jest dobrowolny (nie ma obowiązku noszenia barw klubowych) poniżej cennik a na odwrocie rozmiarówka – wzory najlepiej obejrzeć na żywo. Co do płatności proszę o kontakt osobisty z Trenerem.

RASHGUARD (KOSZULKA) TRENINGOWY:  DZIECIĘCY – 64zł +V DOROSŁY – 87zł +V

BLUZA Z KAPTUREM: DZIECIĘCA – 155zł +V  DOROSŁA – 175zł +V