8 Seminarium Szkoleniowe podsumowanie

W dniach 14-16Luty spotkaliśmy się 8 raz ale po raz pierwszy mieliśmy tatami 🙂 Dzięki temu treningi odbyły się w bardziej komfortowych warunkach, a ćwiczący byli bezpieczniejsi.
Pierwszego dnia poza treningami uczestnicy zgrupowania mieli okazję do stowrzenia walentynek, specjalnie przygotowane kartki można było zadedykować wedle upodobań, niektórzy rodzicom, nietórzy sympatii ze zgrupowania, a niektórzy senseiowi.
Drudiego dnia od samego rana treningi na których najmłodsi rozegrali ćwierćfinały sumo, a zaraz po treningu konkurencja sprawnościowa w której wygrały Agata Naparty w grupie zielonej, a w grupie żółtej Julia Zalewska.
Grupa czerwona i niebieska w czasie gdy dzieci rywalizowały w konsekwencji sprawnościowej miała dedykowany trening wzmacniajacy który w świetny sposób poprowadziła Pani Karolina z Fit&Jump Głowno. Wieczorem odbyły się trening zawodniczy dla starszych oraz zajęcia artystyczne dla najmłodszych.
W Niedzielę gościliśmy Sensei Adrianna i Sensei Marcel Niemczyk, ARI Klub Karate Kyokushin którzy poprowadzili ostatnie zajęcia na naszym zgrupowaniu.
W naszym wydarzeniu uczestniczył senpai Zygmunt z Akademii Sztuk Walki pokazując że niezalenie od wieku można trzymać świetny poziom na treningach.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii oraz na facebooku.

Relacja z facebooka:
8 Seminarium Szkoleniowe Nintai 14-16 Luty Rogów już za nami!3 dni wypełnione treningami, zajęciami i rywalizacją, dla każdego coś dobrego.Tradycyjnie w piątek od 17 rozpoczynaliśmy zakwaterowanie niemal 40 uczestników, niedługo później najmłodsze grupy były już na sali na swoim pierwszym treningu. przeprowadziliśmy losowanie drabinek do konkurencji sumo która po raz pierwszy odbywała się w formie pucharowej ze statuetkami i nagrodami dla finalistów. Zajęcia kreatywne zarówno w piątek jak i w sobotę odbywały się pod dyktando święta zakochanych czyli walentynek, jak się okazało największą liczbę kartek walentynkowych otrzymał sam Sensei

?

Piątek kończyliśmy delikatnymi zajęciami dla dorosłych i treningiem Kata dla Młodzieży. Sobotni poranek był aktywny dla najmłodszych, najpierw trening i ćwierćfinały sumo, a następnie konkurs sprawnościowy nie pozwalały się nudzić i nawet na chwilę odsapnąć. Jeszcze przed obiadem porządny odbył się trening wzmacniający czyli wycisk dla Młodzieży i Rodziców. Poobiednia i wieczorna sesja treningowa dla młodzieży i dorosłych ukierunkowane były na doskonalenie pozycji walki oraz samą walkę, młodsi mieli kolejne zajęcia kreatywne i trening z półfinałami sumo. Niedziela to już tradycyjnie jeden treningi i rywalizacja sumo tym razem już tylko finały w obu kategoriach. Trening przeprowadzili Sensei Adrianna i Marcel NiemczykARI Klub Karate Kyokushin i to pod ich okiem dzieci i młodzież miała okazję kontynuować pracę nad doskonaleniem pozycji walki i elementami do walki z co bardzo serdecznie dziękujemy. Na koniec treningu finały sumo wyłoniły zwycięzców w poszczególnych kategoriach: do 10 Lat1 Sebastian Szewczyk2 Kornel Jankowski 3 Adam Zalewski4 Aleksander Kamińskipozostali:1 Daniel Mularczyk2 Nina Rożniata3 Julia Białek 4 Fabian VogelSeminarium zakończyła tradycyjna ceremonia wręczenia dyplomów uczestnictwa oraz upominków które zapewnił nam Senpai Zygmunt Pietruszka za co bardzo serdecznie dziękujemy. Specjalne wyróżnienie otrzymała Klara Kulczyk która aktywnie i chętnie uczestniczy w wydarzeniach w Klubie i poza nim.Zapraszam do pełnej fotorelacji https://www.facebook.com/pg/klubkaratenintai/photos/?tab=album&album_id=2632357443713410Jeszcze raz bardzo serdecznie wszystkim dziękuję i do zobaczenia OSU! Sensei Łukasz Buhl