WRACAMY DO TRENINGÓW – ważne informacje

Od 19 Kwietnia (Poniedziałek) wznawiamy treningi stacjonarne wg poniższego grafiku, godziny treningów i ilość grup bez zmian TYMCZASOWO ZMIENIA SIĘ MIEJSCE PROWADZENIA ZAJĘĆ.
Proszę dokładnie zapoznać się ze wszystkimi wytycznymi jakie musimy na określony czas stosować ponieważ nagminne łamanie obostrzeń grozi utraceniem możliwości wchodzenia = trenowania w budynku Miejskiego żłobka.

1.Grafik


2. Ważna zmiana (tak jak napisaliśmy na grafiku) WSZYSTKIE TRENINGI ODBYWAJĄ SIĘ W ŻŁOBKU MIEJSKIM (Stare Gimnazjum)
Wejście do budynku jest od strony ul. Tadeusza Kościuszki 11 w Głownie


3. BARDZO WAŻNE! Do budynku miejskiego żłobka wchodzą jedynie osoby ćwiczące! Jeśli któreś z dzieci nie potrafi przebrać się samodzielnie to na okres zaostrzonych rygorów (zapewne przez najbliższe 2 tygodnie – do 4 maja) mogą przychodzić od razu przebrane w Gi (Kimono) lub dresik sportowy do ćwiczeń.
Nie ma możliwości gromadzenia się rodziców ( i oczekiwania na zakończenie treningu) na korytarzu przed salą.


4. Klub należy do PZK i zgodnie z zaświadczeniem (http://polskizwiazekkarate.pl/…/03/ZA%C5%9AWIADCZENIE5.pdf) prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w kierunku współzawodnictwa sportowego a więc wracają treningi dla dzieci i młodzieży w Głownie.

Podstawa prawna: Opublikowano nowe rozporządzenie na skutek czego dopuszczalne jest uprawianie sportu:

– zawodowego – czyli taki w przypadku, którego zawodnicy za jego uprawianie otrzymują wynagrodzenie przekraczające koszty uczestnictwa i stanowiące znaczącą część dochodów dla sportowca (koszty podróży i zakwaterowania związane z uczestnictwem w zawodach sportowych nie są uważane za wynagrodzenie w ramach sportu zawodowego),

-przez stypendystów sportowych, kadrowiczów narodowych lub reprezentantów olimpijskich, paraolimpijskich,

-w ramach ligi zawodowej, o której mowa w ustawie o sporcie, zawodników przygotowujących się do igrzysk olimpijskich, igrzysk paraolimpijskich lub igrzysk głuchych,

dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy.

– przy użyciu obiektów sportowych na otwartym powietrzu, przy czym w miejscu, w którym jest prowadzona działalność, może przebywać nie więcej niż 25 osób.5.WAŻNE! Wszystkie osoby pełnoletnie które trenują w naszym klubie i chcą mieć możliwość brania udziału w naszych zajęciach MUSZĄ posiadać licencję zawodnika Polskiego Związku Karate, dlatego bardzo proszę wszystkich rodziców i osoby pełnoletnie uczęszczające na zajęcia o wypełnienie DEKLARACJI – do pobrania – i dostarczenie jej na pierwszy trening na który przyjdziecie.
Wypełniona deklaracja + jedno zdjęcie + 60zł


6. WSZELKIE SPRAWY (opłaty, dokumenty, informacje) do/od Sensei Łukasza (przez najbliższe 2 tygodnie) mogą realizować JEDYNIE osoby ćwiczące, bezpośrednio przed lub po treningu. Ewentualnie Rodzice ale dopiero po wyjściu Sensei Łukasza z budynku Żłobka (po wszystkich zajęciach).
Tak jak wspominaliśmy wyżej nie ma możliwości wejścia do budynku Żłobka osób nie ćwiczących!


7. Zachowanie w obiekcie
– Wchodzimy do budynku jedynie w maseczkach, dezynfekując ręce (przy wejściu jest butelka z płynem do dezynfekcji)
– Maseczki można ściągnąć w szatni
– Trenujemy oczywiście bez masek
– Po treningu (w szatni zakładamy maski) i opuszczamy budynek najszybciej jak to jest możliwe. Bardzo proszę nie prowadzić niepotrzebnych rozmów w szatni tylko przebrać się i wyjść.


Jeszcze raz proszę o przestrzeganie powyższych zasad bo bazujemy jedynie na uprzejmości osoby wynajmującej (Pani Dyrektor Żłobka) która równie dobrze może nam powiedzieć że nie zachowujemy zasad bezpieczeństwa i nie będzie wynajmować nam obiektu OSU!


KLUBOWY EGZAMIN KARATENA WYŻSZE STOPNIE UCZNIOWSKIE KYU

Najważniejsze informacje:
– Egzamin został przełożony na środę 28 Kwietnia
– Odbędzie się na sali w Żłobku Miejskim (tak jak wszystkie treningi w najbliższym okresie)
– Egzamin rozpoczyna się o 17:00 (trzeba być na sali 10 min wcześniej)
– Na egzamin można się zapisać do 21 Kwietnia (do 26 należy uregulować opłatę egzaminacyjną)
– Egzaminator pozostaje bez zmian (Sensei Paweł Papoń 3 Dan)
– Przystępując do egzaminu trzeba mieć Karate Gi (Kimono) czyste i niepogniecione, a pas powinien mieć odpowiednio naszyte pagony (belki) – jeśli oczywiście ktoś już posiada jakiś stopień.
– W razie jakichkolwiek pytań można pisać do Sensei Łukasza
INFORMACJE DLA ZAWODNIKÓW

Turniej w Turku został przeniesiony na 24 Kwietnia, proszę zawodników którzy w okresie bez treningów utrzymywali wysoką aktywność o zgłoszenie się w Poniedziałek 19 Kwietnia Do Sensei Łukasza w celu omówienia możliwości wyjazdu.

Na 8 Maja zostały przełożone Mistrzostwa Polskiej Federacji Karate Shinkyokushin (Olek)

a na 15 Maja turniej w Wojniczu (taka jak w przypadku turnieju w Turku, zawodnicy utrzymujący wysoką aktywność w czasie przerwy treningowej proszeni są o zgłoszenie do Sensei.